Konu: Yeni Nesil Engelli Asansörü Nihayet Türkiye’de

Bilindiği gibi Türkiye’ye bir çok marka engelli asansörü getirtiliyor. Bunların çoğu kalitesiz, ucuz fiyatlı ürünler. Neden kalitesiz ürün tercih ediliyor diye sorarsanız, ucuz olabilmesi için kalitesiz üretilmesi gerekmekte değil mi? O yüzden ucuz ürünlerin kalitesi de ucuz oluyor.

Sonuç olarak Türkiye’de genellikle müteahitler iskan alabilmek için ucuz ürünler tercih ediyor, bazıları da finans bütçeleri yeterli olmadığı için zorunluluktan ucuz ürün tercih etmek zorunda kalıyorlar.

Bugün Türkiye’de bir çok marka ve çok çeşitli engelli asansörleri getiriliyor hatta bazı modeller üretiliyor bile. Ancak bazı üretilen ve ithal edilen engelli asansörleri uygun kalitede olmadığı için sık sık arıza yapıyor ve engelliler yararlanamıyor.

Tabii engelli asansörlerinin düzgün ve arızasız çalışabilmesi için bakımlarının da zamanında yapılması önemli bir etkendir.

Pahalı-ucuz, kaliteli-kalitesiz, yerli-yabancı bir çok marka arasından seçim yapamayan ya da uygun olmayan seçimleri yapmak zorunda kalanlar için şirketimiz buna dur diyecek bir ürün Türkiye’ye getirdi.

Yeni Nesil Engelli Asansörü Nihayet Türkiye’de. Dijital ekranlı, bilgisayar kontrollü, 48 volt gücünde akülü, 300 kg taşıma kapasitesine sahip Next artık Türkiye’de.

Herkes alabilsin diye uygun fiyat ve cazip şartlarla, herkes kullanabilsin diye en ağır taşıma kapasitesine sahip 300 kg, kimse asansörde kalmasın diye akülü sistem, herkes nasıl kullanıldığını görsün anlasın diye dijital ekranlı, her yere sığsın diye en ufak.. İşte Next, Extrema’dan.

Güle güle kullanın

LiftArt Engelli Asansörleri

Şubat 2020