Konu: Vimec Türkiye

Vimec Asansörleri – Türkiye

Basın ve Kamu Açıklaması

Şirketimiz Vimec İtalya firmasının 01 Ocak 2019 tarihi itibarı ile Türkiye Temsilcisi ve Dağıtıcısı DEĞİLDİR. 

Asansör konusunda faaliyet gösterenler, asansör firmaları, asansör servisleri ve asansör satış merkezleri şirketimizden daha uygun fiyata Vimec yerine EXTREMA asansörlerini tedarik edebilirler. isterlerse bizim kanalımızla ithalat yapıp hatta kendileri de montaj yaparak maliyetlerini düşürebilirler.

Şirketimiz her yıl engelli asansörü, panoramik asansör, ev asansörü, merdiven asansörü satışı ve montajı konularında seminerler düzenlemektedir. Bu seminerlere katılım için şirketimiz ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Ocak 2019 tarihinden itibaren, tüm Vimec asansörlerinin yedek parçaları şirketimizden tedarik edilemeyecek ve teknik servis hizmeti alınamayacaktır.

Vimec asansörleri teknik servis hizmetleri, garanti bakımları, yedek parça tedariği artık LiftArt asansör garantisi altında değildir.

Ancak daha fazla kaliteyi daha uygun fiyata tedarik etmek için doğru adrestesiniz. Size Extrema öneriyoruz.

Saygılarımızla

Çözüm Ortağınız
LiftArt Asansör ve Kaliteli Yaşam Sistemleri

Vimec türkiye

Yayınlanma Tarihi: Ocak 2019
Üretici: Vimec s.r.l. – İtalya

LiftArt 2018 Haziran ayından itibaren Türkiye Tek Temsilciliğini tek taraflı olarak bırakmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 01.01.2019 tarihi itibarı ile resmi olarak distribütör değildir ve Vimec firmasının ürünlerini gelecekte satmayı düşünmemektedir.