Yazı Konusu: Türkler için Merdiven Asansörü

 

Evinizi seviyor, ancak merdivenlerinizle ilgili endişeleriniz mi var? Yaşadığımız için ortak bir sorundur, neyse ki, düşme riskinden kaçınmanıza yardımcı olan basit bir çözüm var. Sizde evlerine Handicare® Merdiven Asansörü takmış yüz binlerce insana katılın.

Türkler için Merdiven Asansörü Nedir?
Merdiven asansörü, bağlı bir motorlu ray üzerinde bir merdivenle yukarı ve aşağı tırmanan bir koltuktur. Merdivenden güvenli bir şekilde inip çıkarken birincil endişe, günümüzün en kaliteli asansörleri, evde rahatlığı, kullanım kolaylığını ve çekiciliği en üst düzeye çıkarmak için sayısız özellik içerir.

Türkler için Merdiven Asansörünün Faydaları
Yatak odasına, garaja veya bodruma yeniden erişim. Güvenliğiniz için korkmadan, evinizde istediğiniz herhangi bir yere gidin tıpkı eski güzel günler gibi. Handicare® ile istediğiniz zaman evinizin tamamını kullanmaya devam edebilirsiniz. Artık kendinizi yalnızca bir katla sınırlamanıza gerek yok ya da sadece sonbaharın tehlikelerinden kaçınmak için erken yaşta bir tesise gitmeniz konusunda endişelenmeniz gerekmiyor. Evinizin tadını çıkarın-hepsini!

Sizi Güvenli Tutuyor
Zaten bir düşüş vardı ya siz ya da sevgiliniz varolan merdivenlerde düşme riski altında olduğunu endişe ediyor olun, bir merdiven asansörü zihninizi ve dizlerini hafifletebilir. Handicare®’da emniyetiniz en büyük önceliktir. Ayak dayama ve kol dayamalı rahat döner koltuk, sandalyeye güvenli ve kolay bir şekilde girip çıkmanızı sağlar. Ek güvenlik için kolay klipsli emniyet kemeri var. Buna ek olarak, yerleşik güvenlik sensörleri bir nesne yoluna girdiğinde koltuğu durdurur. Hatta beklenmedik elektrik kesintileri için bir pil yedekleme ile birlikte geliyor.

Türkler için Özgürlüğün Korunması-Özgür Kalınması-Bağımsızlık
Eğer Türk iseniz, bağımsız yaşamak sizin için çok önemlidir. Çocuklarınızdan biri veya sizi merdivenlerden inip çıkartan kapıcı, tam zamanlı olarak sizinle birlikte yaşadıkları sürece utanç verici ve pratik değildir. Eğer bu kötü bir fikirse, yardımcı bir yaşam tesisine taşınması fikri daha da kötü olabilir. Bazen gereklidir, ancak asıl sorun merdiven basamaklarında güvenli bir şekilde yukarı ve aşağıya indiğinde değil. Merdiven asansörleri sizi bu tehlikeden korur ve böylece sevdiğiniz evde kalmanın büyük bir riskini ortadan kaldırır. Güvenliğiniz ve bağımsızlığınızın yanı sıra siz ve sevdiklerinize huzur getiren bir merdiven.

Merdivene Uygun, Herhangi Bir Engel veya Boyut İçermez
Merdiven asansörünün merdiveninize uymayacağından endişe ediyor musunuz? Sizi örtbas ediyoruz. Kolay Tırmanan merdiven asansörleri, düz veya eğri merdivenlere uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve düz merdivenlerin altına eğilebilir. Her merdiven ayrı ayrı ölçülür ve merdiven asansörü özel olarak yapılmıştır, böylece bir eldiven gibi merdiveninize sığar. Merdiven sayısına bakılmaksızın uzun merdiven veya kısa merdiven, Handicare® kelimenin tam anlamıyla bir sonraki seviyeye götürür.

Eviniz için tasarlanmış gibi görünüyor
Sandalyeyi ve pisti “dışarı sallayacak” düşünen yeni kullanıcılar, Handicare®’ın kendi evinde nasıl görünüp görünmediğine hoş geldiniz şaşıracak. Düşük profilli parça ve kullanımda olmadığında uzaktan kumandayla sandalyeyi üst kata gönderme seçeneği ve daha sonra tekrar kullanmak istediğinizde koltuğu kolayca aşağı çağırın. Bu, merdiven asansörünün alt kattaki yaşam alanlarınızdan hemen hemen görme imkânsız olduğu anlamına gelir. Handicare®, merdivenin her iki yanına da takılır. Buna ek olarak, montajdan sonra, asansörün duvara değil merdivenle bağlantısının sağlanması nedeniyle, tadilat aşamasından çok az veya hiç yenilenmesi gerekmemektedir.

LiftArt Asansör
Handicare Türkler için Merdiven Asansörü