Ne Tür Merdiven Asansörü Satın Almalısınız?

 

Bir merdiven asansörü, hareket kabiliyeti sorunları olan kişiler için basamaklardan inme ve çıkma işlemini basitleştirebilir. Hem konfor hem de erişilebilirlik için üretildiğinden, oturma odasında, resepsiyonda veya yatak odasında işlevsel, ancak rahat mobilyalar için mükemmel bir çözümdür. Kapı zili çaldığında, akşam yemeği hazırlama veya tuvalete gitme zamanı geldiğinde ve yatağa girme zamanındayken, doğru türünü almış olduğunuz sürece bir koltuk asansöründe oturarak duran bir konuma geçmek kolaydır. Merdiven asansörü fiyatı veya koltuk asansörü fiyatı için tıklayınız

koltuk asansörü, liftart, koltuklu merdiven asansörüKoltuklu Merdiven Asansörü yaptırmak simplicity koltuk merdiven asansör kiralama

Koltuk Asansörü nedir? Merdiven Asansörü ile aynı mıdır?

Bir koltuk asansörü, döşemeli diğer sandalyeler gibi inşa edilmiş, ancak tabandaki elektrik motoru sayesinde yolcu, içeride kolayca veya dışarı çıkabilecek noktaya taşıyabiliyor. Uzaktan kumanda, koltuğu rahatınız için ayarlayabilir ve bazı modellerde ayak dayamasını bile ayarlayabilirsiniz. Çoğu model, evinizde harika görünen çeşitli döşeme kumaşlarından yapılır ve renk renk bulunur. Ve evet koltuk asansörü, merdiven asansörü ile aynıdır, farklı bir tabiridir.

 

Koltuk Asansörünüzü Nasıl Kullanacaksınız?

Doğru tipteki sandalyeyi seçerken, sağladıkları pozisyon sayısına göre ayırt edilen üç temel türü vardır. Seçtiğiniz şey, sandalyeyi nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır.

Asansör koltuğunun en temel tipi dik ve yaklaşık 45 dereceye yaslanmış iki konum sunar. Ayak dayanağı sandalyeyle birlikte hareket eder. Azalan yatma yetenekleri nedeniyle ekstra alan gerektiren bu duvarın yakınında konumlandırılabilir ve 3-4 inç kadar boşluk gerektirebilir. Küçük bir alanda yaşıyorsanız ve TV izlemek için bir sandalye istiyorsanız, iki konumlu bir koltuk asansörü gitmek için bir çeşit yoludur. Diğer koltuklarda olduğu gibi, ayakta durma pozisyonuna erişmenize yardımcı olması için koltuğun tabanını hareket ettiren bir kaldırma işlevi de vardır. Handicare Comfort modeli merdiven asansörü için uygun bir kalkma sistemi içerir. Ayrıca fiyatları da uygundur. Peki nasıl bir merdiven asansörü satın almalısınız?

Sandalyenizde uyumayı ve okumayı ve televizyon seyretmeyi seviyorsanız, üç konumlu bir sandalye, motorize edilmemiş bir kolona benzer bir hisse sahiptir ve gerektiğinde sizi kaldırmanın ilave faydasını görürsünüz. Bu sandalyeyi ek ısı ve masaj işlevleriyle birlikte satın alarak rahatça kullanabileceğiniz daha rahat bir yer de elde edebilirsiniz. Koltuk asansörü iyi bir seçimdir.

Asansör koltukları, tam uyku pozisyonu için düz açılır ve hatta üzerinde yatak tarzı yatak olabilir. Ayak dayama yeri ve koltuk sırtlığı bağımsız olarak hareket eder, bu da size en rahat konumu bulmaya çalışırken daha fazla seçenek sunar. Ayrıca masaj ve ısıtmalı sisteö ile de mevcut, sandalye başınızın üstünde hafif yükselmiş ayaklarınızla yalan söylemenizi sağlar; Trendelenburg pozisyonu olarak bilinen bu pozisyon, hipertansiyon hastaları için doktorlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple merdiven asansörü satın almalısınız.

 

LiftArt Koltuk Asansörlerinde Doğru Koltuk Asansörünü Bulabilirsiniz!

Stil ve özellikler tercih ettiğiniz asansörün koltuğunu göz önüne alınırken önemli olmakla birlikte, konfor ve uygun destek için boy ve kilonuza uygun bir merdiven koltuk asansörü satın almalısınız. Doğru koltuğu seçmek ve almak, sizin için bir koltuk bulmak bazı sandalyeleri test etmek ve doğru yol bulmanıza yardımcı olabilecek bir koltuk asansörü uzmanıyla konuşmaktan geçer. Tecrübeli bir satış ekibinin en yeni stil ve uzman rehberliğinden doğru bir seçim için, hemen bugün LiftArt Asansör’ü ziyaret edin.

LiftArt Merdiven Asansörü