Yazı Konusu: Mustafa Sağyaşar Hocamızın Oturduğu Apartmana Merdiven Asansörü Monte Ettik

Bildiğiniz gibi merdiven asansörü, merdiven kullanmakta yani inip çıkmakta zorlanan kişiler için üretilmiş asansör sistemleridir.

İşte Mustafa hocamızın apartmanında oturan bir sakinin geçici olarak merdivenleri kullanmaması gerektiği için, apartman sakinlerinden bir grup birleşerek ortaklaşa merdiven asansörü yaptırdılar. Referanslarımızın çok çok iyi olması sebebi ile tercih ettikleri Handicare merdiven asansörlerini sipariş ettiler.

Kısa zaman içinde monte ettiğimiz merdiven asansöründen hem sipariş veren apartman sakinleri, hem Mustafa hocamız ve hemde diğer sakinler memnun kaldılar. Apartman merdivenlerinde yer kaplamaması, her zaman sorunsuz çalışması olması sebebi ile tercih edilen merdiven asansörümüzü, apartmanın bütün katlarına monte ettik. Üstelik prestij markası ve elit bir ürün olmasına karşılık diğer markalara göre fiyatının da aynı mertebe olması ayrı bir avantaj.

Asansörümüzü kullanan diğer ünlüler gibi Mustafa Sağyaşar hocamız da asansörümüzden memnun kaldı ve bizi tavsiye etmeye başladı.

Böylece apartmana merdiven asansörü yapılan Etiler’deki referanslarımıza bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Mustafa hocamıza, apartman sakinlerine teşekkürlerimizi sunarız.

LifArt Merdiven Asansörleri

https://liftart.net

https://liftart.com.tr