Merdiven Asansörünüze Bakım Yapma

 

Merdiven asansörü servisi ve bakım hizmetleri – LiftArt Asansör

Merdiven asansörleri, kendi evinizdeki katlar arasında dolaşma özgürlüğü verdiği için harikadır. Birçok LiftArt müşterisi, evlerindeki merdivenleri aktif olarak kullandıkları için çok mutludurlar ve bizde bu durumda Türkiye’deki pek çok insana yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Merdiven asansörlerine periyodik olarak bakım yaptırmak gerekiyor, bu yüzden merdiven asansörünüz ile ilgili bir sorun yaşarsanız, kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir LiftArt hizmet paketi ile huzuru bulabilir ve asansörünüze güvenebilirsiniz.

Müşterilerimize anlattığımız şey, bir merdiven asansörü bir makine ve önemli bir mühendislik tasarımıdır; tıpkı bir araba gibi. Bildiğiniz gibi otomobilleri periyodik bakıma ihtiyaçları vardır ve benzer şekilde merdiven asansörlerine de bakım yapılması gerekir. Burada LiftArt Asansör’de sattığımız tüm merdiven asansörleri garanti kapsamındadır ve merdiven asansörünün tüm ömrü boyunca mümkün olan en iyi bakımı sağlamak için teknik servisimiz kesintisiz çalışmaktadır.

Ayrıca, zaman zaman müşterilerimizin 2. el olarak sattıkları merdiven asansörlerine aracılık ediyoruz ve bu merdiven asansörlerinde de garanti veriyoruz. Ancak yeni merdiven asansörleri gibi, yenilenmiş merdiven asansörlerinden de mümkün olan en iyi verimi almaya devam etmek için bakım yapılmalıdır.

Merdiven asansörü üzerindeki garantinizin süresi dolduğunda, size uygun bir servis paketi sunabiliriz. Temel bir paket, yıllık servis, öncelikli erişim ve çağrıların indirimli fiyatlarını içerirken; ekstra paket, genelde mesai saatleri boyunca parça ve çağrıları kapsayacak ve mesai saatleri dışındaki çağrılar için indirimli fiyatlar sunulacaktır.

Bizimle bir merdiven asansörü servis sözleşmesi yaptığınızda, günde 24 saat, yılın 365 günü hizmetimize erişeceksiniz; böylece, yetkili bir LiftArt mühendisi acil olarak sizi ziyaret edip, ne olursa olsun sorununuzu giderecektir.

Maliyeti düşürmenin başka bir yolu merdiven asansörü satın alırken aynı zamanda uzun bir garanti paketi satın almaktır. Bu, uzun vadede önemli ölçüde daha ucuza gelebilir.

Merdiven asansörü teknik servis personelinde ne gibi özellikler aramalısınız?

Merdiven asansörü servisinizde (bir LiftArt yetkili mühendisi veya başka bir şirketteki bir mühendis olsun) evinize davet ettiğiniz her kişi, size her zaman kimliğini göstermeli, uygun niteliklere sahip olmalı, konuya son derece hakim ve iyi eğitimli olmalı ve son derece saygıyla davranmalı, problemlerin ve maliyetlerin ne olacağına dair bilgi verebilmeli, açıklama yapabilmelidir. Ayrıca arızalı parçaları size göstermeli ve merdiven asansörü ile ilgili sorunun ne olduğunu kolayca izah edebilmelidir. Bilgi almak isterseniz merdiven asansörü fiyatı hakkında size bilgiler sunabilmelidir.

Merdiven asansörünüze bakım

Merdiven asansörü hizmetleri arasında, merdiven asansörüne bakım yaptırmaya devam etmeniz önemlidir. Rayından toz ve kiri arındırdığınızdan emin olun ve döşemeyi bozulmaması için silerek temizleyin. Merdiven asansörünü nemli bir bezle temizleyebilirsiniz, ancak suyun elektrikleri etkileyebileceğinden çok ıslak bir havlu kullanmadığınızdan emin olun. Yıllık bakım hizmeti ve sizin tarafınızdan yapılan bazı basit bakımlar ile merdiven asansörü yıllarca size sorunsuz hizmet edecektir.

Mevcut merdiven asansörünüz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya yeni bir merdiven asansörü satın almak istiyorsanız, 0549 608 00 70 numaralı telefondan bizi arayın, size detaylı bilgi verip yardımcı olmaktan memnunluk duyacağız.

 

LiftArt Merdiven Asansörü Bakım Hizmetleri ve Teknik Servis