Merdiven Asansörü Maliyetleri … Size Pahalı Gibi mi Gözüyor

Merdiven asansörlerinin pahalı olduğunu yani ağır bir fiyat etiketi taşıdığını varsaymak olağandır. Merdiven asansörü maliyetleri ve fiyatları, özellikle bugünün ekonomik ortamında, yıllık bazda artmakta mıdır? Bunu görmek için sadece yakıt faturalarına (benzin, fuel oil gb) bakmanız yeterlidir. Garip olsa da, 10 – 15 yıl önce, yakıt faturanızın aksine, merdiven asansörü maliyetleri şimdi olduğundan daha pahalıydı. Örneğin standart bir düz merdiven asansörü için 3.500 € ve standart bir dönüşlü merdiven asansörü için 9.000 €’dan fazla bir ücret ödenmesi beklenirdi. Dahası, bu ürünler ve maliyetler, şu anda hazır olan pek çok seçeneği sunmazdı. Opsiyonel seçenekler yine de ‘ilave maliyet’ olarak ücretlendirilmekle birlikte, çok ihtiyaç duyulan seçeneklerdir ve bir kullanıcının yaşam kalitesini artırabilir ve / veya yardımcı olabilir. Bu seçeneklere örnek vermek gerekirse, elektrikli otomatik döner koltuklar veya elektrikli katlanır rayları sayabiliriz.

Şimdilerde ise düz merdiven asansörü için 2.000 € ve standart özellikteki dönüşlü merdiven asansörü için 6.000 euro civarında ücret ödüyorsunuz. Oysa 10-15 yıl öncesine göre benzin veya yakıt fiyatları düşmedi aksine çok çok arttı.

Bununla birlikte, merdiven asansörünün gerçek bir maliyetini hesap etmenin en kesin yolu, birkaç alıntı elde etmektir. Sizin için kaliteli merdiven asansör tedarikçileri ile iletişime geçmeyi öneririz. “Merdiven Asansörü Uzmanlarının” deneyiminden yararlanarak değerli zaman, emek ve endişelerinizden tasarruf da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, email adresimize ‘teklif isteğinde’ bulunduğunuzu belirten ve yapılacak yer ile ilgili birkaç bilgiyi doldurmak, bir kaç fotoğraf eklemektir. Gerisini Merdiven Asansörü Uzmanlarımız halledecektir. Merdiven Asansörü Uzmanlarımız, size paradan daha kıymetli olan bazı değerler içeren ürünler sunacağından emin olabilirsiniz. Bu değerler öncelikle sizin güvenliğiniz, servis garantiniz, kalite ve konforunuzdur.

Merdiven asansörü maliyeleri, merdivenin şekline, yapısına, seyahat mesafesine, asansörün özelliklerine, montaj yapılacak bölge/şehre göre değişkenlik gösterebilecektir.

Umarım sizleri yeteri kadar aydınlatabilmişizdir. Detaylı bilgilenmek için lütfen bizi aramakta tereddüt etmeyiniz.

LiftArt Asansör – 0 212 608 00 70 – 0 549 608 00 70