Konu: Merdiven asansörlerinde koltuk modelleri

Merdiven asansörü satın almayı düşünenlerin aklına “farklı koltuk modelleri var mıdır” sorusu gelebilir. Hatta koltuk modellerinin farklı renk seçenekleri, farklı döşeme tipleri ve de farklı taşıma kapasitesinde olanları var mıdır diye de düşünenler bulunmaktadır.

Merdiven asansörlerinde koltuk modelleri, evin dekorasyonunu tamamlayıcı ve tasarımı ile eve uyum sağlaması gereken bir aksesuardır.

Evet Handicare merdiven asansörleri, müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilmek için farklı model koltuklar üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Bazı kullanıcılar merdiven asansörünün koltuğunun deri olmasını arzu edebilir, bazıları ise poliüretan veya bazı sebeplerden dolayı asansör koltuğunun kumaş olmasını talep edenler olabilir.

Ayrıca müşteriler, satın alacakları merdiven asansörünün kullanıcıya gerekli konforu sağlarken, ihtiyacı tam olarak karşılaması gerektiği bilincindedirler ancak aynı zamanda koltuk modelinin ve renginin de evin dekorasyonu ve tasarımı ile uyum içerisinde olması arzu etmektedirler.

Koltuk modeli seçerken öncelik, koltuğun kullanıcının anatomik yapısına uygun olması, kullanıcıya güven vermesi, yeterli büyüklükte olması ve kullanıcının özel ihtiyaçlarını karşılamasıdır.

Peki tüm bu ihtiyaçlar sağlanırken aynı zamanda evinizin tasarımı ile uyum içinde olması ve evin bir aksesuarı gibi durması iyi olmaz mı? Evet herkesin tabii ki çok iyi olur dediğini duyar gibi oluyoruz.

Merdiven asansörünün koltuk modeline, kullanıcının kilosu, boyu, anatomik yapısı, fiziksel ihtiyaçları belirlendikten sonra karar verilir. Daha sonrasında ise evin dekorasyonu ile uyum içinde olabilmesi için, evin merdivenlere uygun ray rengi, mobilya ve duvarları ile uyum içinde olabilmesi için koltuk rengi, kullanıcının rahat kullanımına bağlı olarak koltuk döşeme cinsi belirlenir.

Handicare merdiven asansörlerinde koltuk modelleri bir çok opsiyon içerir. Öncelikle koltuğun taşıma kapasiteleri 115 kg dan başlar, 125 kg, 137 kg, 147 kg ve 200 kg ma kadar dayanma kapasiteleri bulunur.

Handicare koltuk modellerinde, döşeme cinsleri kumaş, suni deri, gerçek deri, sert poliüretan, orta sert poliüretan, sert-yumuşak poliüretan olarak bulunur. Ayrıca kumaş ve deri seçeneklerinde kullanılan süngerin sertliği de ihtiyaca göre seçilebiliyor.

Uygun model merdiven asansörü seçmek için bizi davet ettiğinizde, teknik servisimiz size asansör modellerini, ray tip ve renklerini, koltuk modellerini, koltuk renklerini ve koltuğun diğer özelliklerini tanıtıp karar vermenize yardımcı olacaklardır.

Seçiminiz hangi koltuk modelinden yana olursa olsun, Handicare koltuklu merdiven asansörleri ile her zaman konforlu ve güvenli seyahat edeceksiniz. Unutmayınız ki; Handicare bir prestij markasıdır.

Saygı ve sevgilerimizle
Günleriniz sağlıkla dolsun

LiftArt Asansör