Merdiven Asansörleri

Konu: merdiven asansörleri

Merdiven Asansörleri ve Modelleri

Ücretsiz Keşif, Fiyatlandırma için arayınız: 0 549 608 00 70

Dünyanın 1 Numaralı Koltuk Merdiven Asansörü Üreticisi: Handicare..!

1886’dan beri Handicare…

Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.

Merdiven asansörleri, merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler ile merdiven kullanmaları doktor tarafından yasaklanmış kişiler için üretilmiş en güvenli ve en konforlu çözümlerdir. Eğer eviniz çok katlı ve katlara erişmek için bir asansöre ihtiyacınız var ise fakat klasik tip asansör yaptırmak için uygun ve yeterli bir yer bulamıyorsanız, koltuklu merdiven asansörleri tam size göre bir üründür. Asansörlerimiz sayesinde evinizin merdivenlerinden kolayca inip çıkacak ve katlara kolayca ulaşabileceksiniz. 

Koltuklu merdiven asansörleri, klasik tip asansörlere göre daha uygun fiyatlı ve daha az masraflıdır.

Handicare koltuk asansörleri 1886 dan beri, 125 yıldan daha uzun süredir asansör üreten ve dünya genelinde çok fazla sayıda memnun müşterisi bulunan bir firmadır.

Handicare Groupe faaliyet gösterdiği konularda dünyanın en büyük grubu olup, bünyesinde bir çok büyük ve önemli şirket bulunmaktadır.

Merdiven asansör sistemleri içerisinde en gelişmiş modelleri üreten Handicare, merdiven asansörü fiyatları ve 2.el merdiven asansörü nde de uygun fiyatlarla müşterilerini memnun etmektedir. Merdivene takılan asansör için özellikle, merdiven asansörü izmir, merdiven asansörü ankara, merdiven asansörü bursa ve merdiven asansörü istanbul gibi şehirlerde yoğun satış potansiyeli olan LiftArt, türkiye’de en çok tercih edilen merdiven asansörü firmasıdır. Eğer asansör koltuk veya koltuk asansör ihtiyacınız varsa ve bu konuda tecrübeli bir firmadan doğru bilgileri almak istiyorsanız, LiftArt Asansör sizin için kesinlikle doğru adrestir. Kullanıcılarımızın yorumları ve dünya üzerindeki birçok memnun müşterimiz de bunu teyit etmektedir.

1886’dan beri Handicare… Bir Prestij Markası

Çift motorun gücünü hissedeceksiniz…

Her markadan 2 kat daha güçlü, 2 kat daha uzun ömürlü, 2 kat daha güvenli…

Koltuk asansörleri nedir: Koltuk asansörleri, merdiven inmekte veya çıkmakta zorlanan kişiler için üretilmiş en güvenli, en konforlu ve en az yer kaplayan asansör sistemleridir.

Merdiven asansörleri nedir: Merdiven asansörleri veya diğer adı ile koltuk asansörleri, merdiven inmekte veya çıkmakta zorlanan kişiler için üretilmiş en güvenli, en konforlu ve en az yer kaplayan merdivene takılan asansör sistemleridir.

LiftArt Türkiye, Bulgaristan, Kazakistan ve Azerbaycan için Handicare firmasının tek mümessili ve Genel Distribütörüdür..!

Şirketimizden merdiven asansörü veya koltuk asansörü’ne servis garantili olarak uygun fiyat ve koşullarda sahip olabilirsiniz…

“Merdiven Asansörü Nasıl Seçilir” başlıklı yazımız için lütfen tıklayınız..!

.
Neden Çift Motorlu Merdiven Asansörü Seçmeliyiz?

Koltuk Merdiven Asansörü Modellerimiz:

Merdiven Asansörleri
Toplam 1817 Oy 100% 5 Yıldız