Şirketimiz Handicare Koltuk Asansörlerinin Türkiye tek temsilcisidir.

Dünyanın en iyi koltuk asansörünü üreten Handicare Hollanda merkezli bir üreticidir. 1886 yılından beri asansör üreten firmanın Hollanda ve İngiltere’de fabrikaları vardır.

Türkiye ve Azerbaycan’ın tek temsilci olan LiftArt koltuk asansörlerini müşterilerine en uygun fiyatlar ve en cazip şartlarla satışa sunmaya çalışmaktadır.

Koltuk asansörlerinin fiyatları, seyir mesafesine, merdivenin tipine, uzunluğuna, dış mekan ya da iç mekan oluşuna, park noktalarına, asansörün özelliklerine ve montaj yerine göre belirlenmektedir.

Hak verirsiniz ki; 5 mt seyir mesafeli bir koltuk asansörü ile 10 mt seyir mesafeli asansör aynı fiyat olmayacaktır. Ya da altta 90 derece park noktası bulunan bir asansör ile düz park eden asansör arasında mutlaka fiyat farkı olacaktır.

Bu sebeple kesin fiyatları öğrenmek için şirketimizi arayıp, ücretsiz keşif talep etmeniz daha doğru olacaktır.

Ancak maliyetlerin ne mertebede olduğu hakkında kısa bir malumat isterseniz size şöyle bir iki ürün için ortalama fiyat belirtebiliriz. Lütfen unutmayınız ki bu fiyatlar kesin fiyatlar değildir, size uygun olan ürünün fiyatı daha az veya daha fazla olabilir. Bu fiyatlar sadece bilgi amaçlıdır.

  • Düz merdivenler için olan 5 mt seyahat mesafeli, iç mekan koltuk asansörü fiyatı: 2000 euro ile 2200 euro arası
  • “U” şeklinde olan merdiven için, 5 mt ray mesafeli ve iç mekan için koltuk asansörü fiyatı ise: 5100 euro ile 6000 euro arasında olabilecektir.

Lütfen uygun fiyatlar ve cazip ödeme şartları için bizi arayınız: +90 549 608 00 70

LiftArt Asansör Sistemleri