Handicare Merdiven Asansörü Sesi Hakkında

Bazı “başka marka asansör temsilcisi” motorumuzun sesli olduğunu ve firmamız ile çalışılması durumunda teknik servis problemleri yaşanabileceğini söyleyerek şirketimize çamur atmakta ve kendi markalarını satmaya çalışmaktadırlar. Tabii ki kıskançlıklarından ve ahlaksızlıklarından ne yapacaklarını şaşırdıkları için.! Aşağıda bu konuya açıklık getiriyoruz.

Handicare merdiven asansörleri dünyadaki tek çift sürüş motorlu merdiven asansörüdür. Bu sebeple diğer merdiven asansörü üreticilerin ürünlerine göre bir tık daha seslidir ama bu ses düzeyi 60 dB altındadır, yani sizi uykunuzdan edecek kadar sesli değildir.

Ancak bazi “başka markaların temsilcisi” motorumuzun sesli olduğunu ve teknik servis problemleri yaşanabileceğini söyleyerek kendi markalarını satmaya çalışmaktadırlar.

Şirketimiz 2004 yılından beri Handicare firmasının tek temsilcisidir ve eğer firma ve müşterileri bizden memnun olmasalardı bu tek temsilcilik çoktan değiştirilmişti.

Bütün dünyada Handicare markası bir prestij ismi olmasından dolayı ne teknik servis ne de müşteri memnuniyetsizliği söz konusu olamaz çünkü müşteri memnuniyeti 100% prensibi ile çalışılmaktadır.

Lütfen tek taraflı dinleyerek, sormadan araştırmadan yalanlara inanmayınız.

Mutlaka dünyada iyi markalar vardır, önemli olan bu markaları temsil eden firmanın ahlakıdır. Başkalarına çamur atarak yol almaya çalışanlar, attıkları o çamurlara mutlak bulaşacaklardır. İlahi adalet var!

Koltuklu merdiven asansörleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen arayınız: +90 549 608 00 70 veya sitemizi ziyaret ediniz: https://liftart.com.tr

İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

LiftArt
Mayıs 2020

Merdiven Asansörü Sesi ile İlgili Video Örneklerimiz, sesi açabilirsiniz: