Handicare Bir Prestij Markasıdır ve Konusunda En Büyük Bir Gruptur

Handicare, engelli ve yaşlı insanların bağımsızlığını artırmak ve aktif bir yaşam sürdürebilmelerine destek için gerekli şartları yerine getirmek, bakım hizmetlerini ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak için çözümler ve destekler sunmaktadır.

Sunduğumuz ürünler, düz ve kavisli merdiven asansörleri, transfer, kaldırma ve yeniden konumlandırma cihazları, engelli araç sistemleri ve tıbbi ekipmanları kapsamaktadır.

20’den fazla ülkede satış yapan global bir şirketiz ve bu alanda bir pazar lideri durumundayız. Merkezi Kista, İsveç’te ve imalat, Kuzey Amerika, Asya ve Avrupa’da dağılmış altı farklı yerde bulunuyor. 2016’da, toplam geliri 261 milyon US dolardı.

Handicare Grubunda çalışan 1150 personel ile ürettiklerimiz konusunda tutkulu olan bir ekibiz. Müşterilerimizin ve ortaklarımızın bizi sözünde duran ve saygılı olarak algıladıkları ve eylemlerimizin dürüstlüğümüz tarafından örneklendirilmesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Taahhüdümüz, çabalarımızın bireylerin hayatında fark yarattığının farkındalığına bağlıdır. Çözümlerimizi sürekli geliştirmek, geliştirmek ve geliştirmek için sürekli çabalıyoruz.

Dünya genelinde birçok memnun müşterimiz vardır ve bir tane memnuniyetsiz müşteriye tahammülümüz yoktur. Konusunda dünyanın en büyük gurubu olan Handicare bir prestij markasıdır.

Faaliyetlerimizi üç iş alanı altında yürütüyoruz:

  1. Ulaşılabilirlik (Merdiven Asansörleri)
  2. Hasta Taşıma Sistemleri (Hasta Liftleri, Banyo Liftleri ve Araç Sistemleri)
  3. Tıbbi Cihaz ve Sarf Malzemeleri

 

Türkiye tek temsilcimiz LiftArt Asansör‘dür