Ev Asansörleri

Ev Asansörü Fiyatları ve detaylı bilgi için lütfen arayınız: 0 549 608 00 70

Panoramik Ev Asansörleri, shaftlı veya shaftsız uygulanabilir. Asansör kuyusu gerektirmez. Zemine oturtulur, çukur veya kuyu gerektirmez. Makina odası veya makina dairesi gerekli değildir.

Dış veya iç alan kullanımına uygundur.

Hidrolik, kayışlı, vidalı, elektromekanik modelleri mevcuttur.

Ev asansörlerimiz halka açık her yerde, kamu alanlarında, özel çalışma alanlarında, stil ve konfor sahibi müstakil evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

İtalya Vimec ve Extrema firmaları tarafından tasarlanmış ev asansörlerimiz, uzun yıllar dayanıklı ve sağlam kalmasını sağlar. Yüksek kalitesi ile villa asansörlerimiz sorunsuz çalışmaktadır.

Villa asansörü ve müstakil ev asansörleri konusunda uzman olan LiftArt aynı zamanda kaliteyi uygun fiyatlar sunduğu için özellikle şu illerde en fazla tercih edilen marka olmuştur: Ev asansörü istanbul, ev asansörleri izmir, ev asansörleri bursa ve ev asansörleri ankara.

villa asansörü fiyatları ve dubleks ev asansörleri fiyatları asansörün özelliklerine göre değişmektedir. Müşteri tarafından ihtiyaç duyulan, tercih edilen veya istenen özelliklere göre de ev içi asansör fiyatları, tek kişilik asansör fiyatları veya 2 kişilik asansör fiyatları belirlenmektedir.

Önemli: Klasik tip apartman asansörleri satışımız yoktur. (Makina daireli, kuyu gerektiren modeller vb)

0,30 mt/sn den daha hızlı asansör satışımız yoktur.

Satışını yaptığımız asansörlerin hızları: 0,10 – 0,12 – 0,13 – 0,15 – 0,20 – 0,25 – 0,30 mt/sn dir. Türkiye’deki engelli asansörü yönetmeliğine göre engelli asansörü hızları en fazla 0,15 m/sn olabilir. 0,20 – 0,25 ve 0,30 m/sn hızlarındaki asansörler ihracat için, kabul görülen ülkelere satılmaktadır. 0,20 – 0,25 ve 0,30 m/sn hızlarındaki asansörler kesinlikle Türkiye içine satılmamaktadır

Panoramik Ev Asansörleri Modellerimiz:

Ev Asansörleri
Toplam 814 Oy 99.85% 5 Yıldız