CNR Asansör Fuarında “Engelli Merdiven Asansörlerimiz” Sergilendi.

Bir çok çözüm ortağımız asansör şirketleri ve asansörlerimizi satan firmalar CNR furanındaki standlarında ürünlerimizi tanıttılar.

Dünyanın en iyi markalarından olan Handicare, Extrema ve Terry’nin ürünlerini başarı ile tanıtan asansör firmalarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Yerli ve yabancı bir çok ziyaretçinin ilgi gösterdiği ürünlerimiz klasik yolcu asansörlerinin yapılamayacağı yerlerde kesin çözüm olarak görülüyor. Bu sebeple yoğun ilgi duyulan engelli asansörlerimiz ile yaşlılar ve merdiven kullanmakta zorlananların (spor sakatlanmaları vb gb) tercih ettiği koltuklu merdiven asansörlerimizin, cazip şartlar ve uygun fiyatla satışa sunulması ziyaretçileri memnun etti ve etkiledi.

Fuara özel fiyatlarla daha da cazip hale getirilen asansörlerimiz için sipariş alan çözüm ortaklarımız, fuardan memnun ayrıldıklarından bahsettiler.

Handicare firmasının marka değerinin yüksekliği ve bir prestij markası olmasından dolayı en çok tercih edilen ve güvenilen koltuklu merdiven asansörü üreticisinin ürünlerini satın alan kullanıcılar da fuarın getirmiş olduğu cazip fiyatlardan yararlanıp, memnun ayrıldılar. Engelli Merdiven Asansörlerimiz CNR Fuarında Sergilendi

Hem engelli merdiven asansörlerimiz ile ve hem de yaşlılar için olan koltuklu merdiven asansörlerimiz ile ilgilenen ve bizi fuarda yalnız bırakmayan bütün ziyaretçilerimize, müşterilerimize, dostlarımıza, esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

LiftArt Asansör

Bir cevap yazın