Engelli Asansörleri Modellerimiz:

Tekerlekli Sandalye Kullananlar için Engelli Asansörleri

Engelli asansörü genellikle tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmış asansör modelleridir. Çeşitli model ve tipleri olup aşağıda bütün modellerimizi görebilirsiniz.

Engelli Merdiven Asansörü
Engelli Asansörü Açık Tip

Merdivenler için ve Dikey Tip Engelli Asansör Modelleri:

 • Merdivenler için engelli asansörleri
  1. Düz tip merdivenler için asansörler
  2. Dönerli, kavisli merdivenler için asansörler
 • Dikey tip engelli asansörleri
  1. Ev içi 5 kata kadar çalışan asansörler (ideal çalışma prensipleri: hidrolik veya kayışlı sistem)
  2. Ev dışı 5 kata kadar çalışan asansörler (ideal çalışma prensipleri: hidrolik veya kayışlı sistem)
  3. 3 m yüksekliğe (1 kata) kadar çıkabilen asansörler (ideal çalışma prensipleri: vidalı veya hidrolik sistem)
  4. 2 m yüksekliğe kadar çıkabilen asansörler (ideal çalışma prensipleri: vidalı, hidrolik [yandan dikmeli veya makas tip] sistem)
  5. 1 m yüksekliğe kadar çıkabilen asansörler (ideal çalışma prensipleri: vidalı veya hidrolik sistem)

0 ve 2.el engelli asansör fiyatları, yapan firmalara ve ölçülere göre değişkenlik göstermektedir..

Özürlü platformu, özürlü asansör ve 2. el engelli asansörü, LiftArt’ın engelli asansörü yönetmeliği ve CE TSE ISO TUV belgeleri tam olan asansörler ithal etmesi ve uygun fiyat ile müşterilerine sunduğu ürünlerdir.

LiftArt özellikle şu illerde en fazla tercih edilen marka olmuştur; İzmir, Kayseri, Bursa, Ankara, İstanbul ve daha bir çok ilde hizmet sağlamaktayız

Engelli asansöründe en önemli nokta kullanılacağı zaman çalışır vaziyette olmasıdır. O anda ihtiyacı karşılamaz ise asansör olmasının ne faydası olurki. Bu sebeple asansör alırken kesinlikle marka alınması gerekmektedir. Ucuz diye kalitesiz ve doğru olmayan özelliklerde bir asansör tercih edilirse, ilk başta ödemediğiniz farkı sonradan mutlaka ödeyeceksinizdir.

Lütfen engellilere engel olmayalım. Unutmayınız ki; her sağlıklı birey engelli adayıdır… Engellilik sadece doğuştan değildir ayrıca bulaşıcı da değildir.

Engelli Asansör Sistemleri hakkında bilgi almak için arayınız 0549 608 00 70

Saygılarımızla.

LiftArt Asansör ve Kaliteli Yaşam Sistemleri Ltd. Şti. 0 212 608 00 70

Merdiven Asansörü Fiyatı (Asansör modelleri hakkında detaylı bilgi için resimlerin üzerine tıklayınız)


Engelli Asansörü: Yapının bir daireli konut binası, iki daireli konut binası, üç ve daha fazla daireli konut binası, huzur evi, yetimhane, yurt, otel, motel, pansiyon, apart otel, lokanta, idari amaçlı postahane-banka-belediye hizmet-devlet hizmet-mahkeme, konferans-toplantı salonu. alışveriş merkezi, pasaj, mağaza, dükkan, pasaj içindeki dükkan, bina içinde iş yeri, ticari depo, sanayi depo, ardiye. demir yolu-otobüs istasyon, radyo-televizyon yayın, telefon santral, yeraltı veya yer üstü garaj, fabrika, atölye, imalathane, mezbahane, mandıra, soğuk hava deposu, sinema, tiyatro, müze.  sanat galerisi, konser salonları, arşiv, kütüphane, okul, meteoroloji, devlet-özel-cezaevi-askeri hastane, sanatoryum, dispanser, sağlık ocağı, veteriner, kaplıca, spor tesisleri (basketbol, tenis, yüzme, jimnastik, buz pateni vb.), ahır-ağıl-tavuk üretme-tahıl ambarı gibi tarımsal amaçlı. cami-kilise gibi dini amaçlı, cezaevi, karakol, askeri, itfaiye, tuvalet vb. kamu kullanımına açık yapılarda engellilerin erişebilirliği amaçları ile yapıya ilişkin ortak alan ayrıntılı olarak belirtilecektir. Detaylı bilgileri bizden alabilirsiniz.

Yapı içi ortak alan: yapı içindeki giriş holleri, ışıklıklar, merdivenler, yangın merdivenleri, asansörler, kalorifer dairesi, kömürlük, sığınak ve otopark gibi ortak kullanıma açık alanlardır. Bir yapıda birden fazla kullanma amacı var ise her bir kullanma amacı ayrı ayrı yazılacaktır. Bu bölüm ruhsata esas kısımlar için doldurulacaktır. Forma konu olan tek bir yapı için engelli asansörleri bilgileri doldurulacaktır.