Konu: Engelli Asansörlerinin Tanıtımı

Engelli Asansörleri Modellerimiz:

Engelli Asansörleri

Engelli asansörü genellikle tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmış asansör modelleridir. Çeşitli model ve tipleri olup aşağıda bütün modellerimizi görebilirsiniz.

Engelli Merdiven Asansörü
Engelli Asansörü Açık Tip

Engelli Asansörleri Modelleri:

 • Merdivenler için engelli asansörleri
  1. Düz tip merdivenler için engelli asansörleri
  2. Dönerli, kavisli merdivenler için engelli asansörleri
 • Dikey tip engelli asansörleri
  1. Ev içi 5 kata kadar çalışan engelli asansörleri (ideal çalışma prensipleri: hidrolik veya kayışlı sistem)
  2. Ev dışı 5 kata kadar çalışan engelli asansörleri (ideal çalışma prensipleri: hidrolik veya kayışlı sistem)
  3. 3 m yüksekliğe (1 kata) kadar çıkabilen engelli asansörleri (ideal çalışma prensipleri: vidalı veya hidrolik sistem)
  4. 2 m yükseliğe kadar çıkabilen engelli asansörleri (ideal çalışma prensipleri: vidalı, hidrolik [yandan dikmeli veya makas tip] sistem)
  5. 1 m yüksekliğe kadar çıkabilen engelli asansörleri (ideal çalışma prensipleri: vidalı veya hidrolik sistem)

Engelli asansörü fiyatları, engelli asansörü yapan firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Aynı şekilde bazı üreticilere göre de engelli asansörü ölçüleri değişkenlik gösterebilir.

Özürlü platformu, özürlü asansör ve 2. el engelli asansörü, LiftArt’ın engelli asansörü yönetmeliği ve CE TSE ISO TUV belgeleri tam olan asansörler ithal etmesi ve uygun fiyat ile müşterilerine sunduğu ürünlerdir.

LiftArt özellikle şu illerde en fazla tercih edilen marka olmuştur; engelli asansörü izmir, engelli asansörü kayseri, engelli asansörü bursa, engelli asansörü ankara, engelli asansörü istanbul.

Engelli asansöründe en önemli nokta kullanılacağı zaman çalışır vaziyette olmasıdır. O anda ihtiyacı karşılamaz ise asansör olmasının ne faydası olurki. Bu sebeple asansör alırken kesinlikle marka alınması gerekmektedir. Ucuz diye kalitesiz ve doğru olmayan özelliklerde bir asansör tercih edilirse, ilk başta ödemediğiniz farkı sonradan mutlaka ödeyeceksinizdir.

Lütfen engellilere engel olmayalım. Unutmayınız ki; her sağlıklı birey engelli adayıdır… Engellilik sadece doğuştan değildir ayrıca bulaşıcı da değildir.

Engelli Asansörü hakkında bilgi almak için arayınız 0549 608 00 70

Saygılarımızla.

LiftArt Asansör ve Kaliteli Yaşam Sistemleri Ltd. Şti. 0 212 608 00 70

Merdiven Asansörü Fiyatı (Asansör modelleri hakkında detaylı bilgi için resimlerin üzerine tıklayınız)


Engelli Asansörü: Yapının bir daireli konut binası, iki daireli konut binası, üç ve daha fazla daireli konut binası, huzur evi, yetimhane, yurt, otel, motel, pansiyon, apart otel, lokanta, idari amaçlı postahane-banka-belediye hizmet-devlet hizmet-mahkeme, konferans-toplantı salonu. alışveriş merkezi, pasaj, mağaza, dükkan, pasaj içindeki dükkan, bina içinde iş yeri, ticari depo, sanayi depo, ardiye. demir yolu-otobüs istasyon, radyo-televizyon yayın, telefon santral, yeraltı veya yer üstü garaj, fabrika, atölye, imalathane, mezbahane, mandıra, soğuk hava deposu, sinema, tiyatro, müze.  sanat galerisi, konser salonları, arşiv, kütüphane, okul, meteoroloji, devlet-özel-cezaevi-askeri hastane, sanatoryum, dispanser, sağlık ocağı, veteriner, kaplıca, spor tesisleri (basketbol, tenis, yüzme, jimnastik, buz pateni vb.), ahır-ağıl-tavuk üretme-tahıl ambarı gibi tarımsal amaçlı. cami-kilise gibi dini amaçlı, cezaevi, karakol, askeri, itfaiye, tuvalet vb. kamu kullanımına açık yapılarda engellilerin erişebilirliği amaçları ile yapıya ilişkin ortak alan ayrıntılı olarak belirtilecektir. Detaylı bilgileri bizden alabilirsiniz.

Yapı içi ortak alan: yapı içindeki giriş holleri, ışıklıklar, merdivenler, yangın merdivenleri, asansörler, kalorifer dairesi, kömürlük, sığınak ve otopark gibi ortak kullanıma açık alanlardır. Bir yapıda birden fazla kullanma amacı var ise her bir kullanma amacı ayrı ayrı yazılacaktır. Bu bölüm ruhsata esas kısımlar için doldurulacaktır. Forma konu olan tek bir yapı için engelli asansörü bilgileri doldurulacaktır.