Konu: Engelli Asansör Çeşitleri

Engelli asansörleri çok geniş bir tanımdır. Özelliklerini aşağıda detaylı olarak açıklayacağımız modellerin çeşitleri şu şekildedir:

Engelli Asansör Çeşitleri:

  • Açık Tip Engelli Asansörü
  • Kapalı Tip Engelli Asansörü
  • Yarım Kabin Platform Asansör
  • Platformlu Merdiven Asansörü
  • Havuz Asansörü
  • Sahne Asansörü
  • Engelli Araç Asansörü

Resimlerle engelli asansörü çeşitleri örnekleri ve bazı özellikleri:

Engelli Asansörü ÇeşidiAçıklamaDetayları bulabileceğiniz websitesiFiyat Aralığı
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, açık tip engelli asansörüAçık Tip Engelli Asansörü, max 3 m yüksekliğe kadarhttps://liftart.com.tr/engelli-asansoru-acik-tip/Yerli: 4.500-5.500 usdİthal 8.000-11.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, kapalı tip engelli platformuKapalı Tip Engelli Asansörü, 6 kata kadar, bina içi veya bina dışı içinhttps://liftart.com.tr/ev-asansoru/Kat sayısı, durak sayısı ve ölçülere göre değişkenlik gösterir. Referans için TEK KAT fiyatı:
Yerli: 9.000-11.000 usdithal: 12.500-15.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, yarım kabin engelli asansörüYarım Kabin Platform Asansör, çatı katları için uygunhttps://liftart.com.tr/asansorler/panoramik-ev-asansoru/Kat sayısı, durak sayısı ve ölçülere göre değişkenlik gösterir. Referans için TEK KAT fiyatı:
Yerli: 9.000-11.000 usdithal: 12.500-15.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, platformlu merdiven asansörüPlatformlu Merdiven Asansörü, iç veya dış ortam içinhttps://liftart.com.tr/engelli-merdiven-asansorleri/Kat sayısı, ray boyu ve ölçülere göre değişkenlik gösterir. Referans için 5 m Düz tip fiyatı:
Yerli: 5.000-6.000 usdithal: 6.500-7.500 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli havuz asansörü, engelli asansör modelleriHavuz Asansörü, iskele deniz asansörühttps://liftart.com.tr/havuz-asansorleri/Yerli: 3.500-4.500 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, engelli sahne asansörüSahne Asansörü, max 1 m yüksekliğe kadarhttps://liftart.com.tr/asansorler/sahne-asansoru/Yerli: 4.500-5.500 usdİthal: 5.000-6.000 euro
engelli asansör çeşitleri, engelli asansör modelleri, engelli araç asansörüEngelli Araç Asansörü, otobüs ve minibüsler içinSatışımız YOKTURSatışımız YOKTUR

Belirtilen fiyatlar bilgi mahiyetinde belirtilmiş olup, özellik, marka, üretici ve diğer opsiyonlara göre değişkenlik gösterebilir; daha az veya daha fazla olabilir.

Fiyatlar Türk Lirasının döviz karşısındaki oynak değerlerinden dolayı TL olarak belirtilememiştir. Yerli ürünlerde bile kullanılan demir, çelik ve motor gibi malzemelerin tamamı dövize endekslidir.

LiftArt Engelli Asansörü Çeşitleri

Nisan 2020