Doktor tavsiyesi ile merdiven asansörü:

Merdivenli evlerde oturanlar, yaşları ilerledikçe diz ağrılarına maruz kalabilirler. Bunun yanında spor yaralanmaları, ufak kazalar sonucunda da merdiven kullanmakta zorluk çekilebilir.

Bu gibi durumlarda doktorlar hastaya merdiven kullanmamalarını tavsiye ederler. Ancak merdivenli evde oturan kişiler için bu tabiiki de zordur.

Evlerine bir çeşit asansör yaptırmak zorunda kalan kişiler genellikle önce evlerine klasik tip asansör yaptırmak isterler. Ancak bazı durumlarda evin içinde veya dışında klasik tip asansör için yer bulamazlar. İşte bu durumda alternatif çözüm merdiven asansörleridir.

Merdiven Asansörleri, klasik tip asansörlerin yapılamayacağı durumlarda ve merdiven kullanmakta zorlananlar için katlar arası ulaşımın sağlanması için üretilmiş alternatif sistemlerdir.

Merdiven asansörleri son derece güvenlidir.

Doktor tavsiyesi ile merdiven asansörleri tercihi çok yerinde bir karardır. Hem evinizin içinde fazla yer kaybetmezsiniz ve hemde daha uygun fiyata koltuk asansörünü tedarik edebilirsiniz.

Koltuklu merdiven asansörleri, standart anlayışla düşünülen şekilde “engelli” asansörü değildir.

Dünyanın en iyi ve akıllı merdiven asansörü markası Handicare’dir. Hollandalı firma 1886 yılından beri asansör üretmektedir.

2×350 watt, toplamda 700 watt güce sahip “Çift Sürüş Motoru” ile dünyadaki tek markadır. Bu çift motor sistemi sayesinde, başkalarının tek motorla yaptığını Handicare 2 kat daha kuvvetli çift motor ile yapmaktadır. Böylece motorlar asla ısınmazi yorulmaz, aşınmaz ve en az diğerlerinden 2 kat daha uzun ömürlüdür. Yıllar geçtikçe Handicare kalitesi ortaya çıkar.

Tabiiki piyasada iyi markalarda bulunmaktadır; bizim diğerlerinden farkımız & avantajımız ise, diğerlerinde bulunmayan çift sürüş motoru ve akıllı bilgisayar sistemidir.

Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayınız: +90 549 608 00 70

Türkiye’nin tüm bölgelerine keşif, montaj ve teknik servisimiz bulunmaktadır.

LiftArt Kaliteli Yaşam ve Asansör Sistemleri Ltd. Şti.

https://liftart.com.tr