Merdiven asansörü alımı veya kiralanması düşünülürken, virajları nasıl işleyeceği, kurulumunun ne kadar süreceği ve aküsünün ne kadar gideceği gibi düşünülmesi gereken bir takım şeyler vardır. Daha küçük evlerde olanlar tarafından sorulan en önemli sorulardan biri, merdiven asansörünün tüm çeşitlerinin, duvardan ziyade merdiven basamaklarında sabitleneceğinden, merdivenleri daraltıp daratmayacağı.

Dar Merdivenler için Merdiven Asansörleri: Merdiven asansörü için yeterli yer olup olmayacağından endişe duyan, dar merdivenli olanlar lütfen endişelenmeyin. Dar merdivenli ev sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış merdiven asansörlerimiz bulunmaktadır.

Mükemmellik ve verim, kompakt tasarım ve katlanır parçalarda yatar, alan ve verimliliği en üst düzeye çıkarır. Katlanır kollar ve koltuklar, katlanır ayak dayama yeri ve ince bir ray, bu kompakt tasarım merdiven asansörlerinin kullanılmadığı zaman düzgün bir şekilde katlanmasını sağlar ve böylece hem kullanıcı hem de evin diğer üyeleri için ideal hale gelir; bu kişiler, merdivenleri normal şekilde kullanabilirler.

Merdiven asansörlerimizi görebileceğiniz, dar merdiven asansörlerinin nasıl yer kazandırdığı modellerinin denenebileceği, ürünlerin düzenli sergilendiği Türkiye genelinde showroomlar vardır.

Dar merdivenler için merdiven asansörleri, kullanıcıya uyacak ve kullanılabilir alanlardan en iyi şekilde yararlanacak bir dizi özellik ile birlikte bulunur. İlgilendiğiniz asansör modelimiz ile ilgili fiyat teklifini ve detaylı bilgileri web sitemizdeki formumuzu doldurarak elde edilebilirsiniz.

LiftArt Dar Merdivenler için Merdiven Asansörleri