Covid-19 günlerinde merdiven asansörü ölçü alımı işi tabii ki bazı özel tedbirler gerektiriyor. Tehdidin devam ettiği bu günlerde özellikle risk gurubu yüksek olan kişiler merdiven asansörüne ihtiyaç duysalar da keşif için yabancı insanları evlerine davet etmekten korkuyorlar. Tabii ki bu konuda haklılar ve hassas düşünmelerini anlayış ile karşılıyoruz.

İşte şirketimiz hijyenin çok önemli olduğu bu günlerde hem bizim için değerli siz müşterilerimizi hem kendilerini bu virüsten korumak için ellerinden geleni yapıyorlar, canla başla çalışıyorlar.

Özel tulumlar giyiliyor, maske ve siperlik takılıyor, eldiven kullanılıyor ve üstelik bunlar sadece tek seferlik kullanılıyor.

Bizim için önce güvenlik unsuru geliyor, tıpkı sloganımızda olduğu gibi. Sağlık da bir güvenlik unsuru olduğu için Covid-19 veya Corona dan korunma genel kurallarına şirketimizde azami dikkat ediliyor.

Aynı zamanda çalışma ortamımız ve şartlarımız Handicare Hollanda tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Güvenerek teknik servis ekibimizi evinize davet edebilir, merdiven asansörü, koltuk asansörü veya engelli asansörü ya da ev asansörü ihtiyaçlarınız için keşif yapmamızı talep edebilirsiniz.

Covid-19 Günlerinde Merdiven Asansörü Ölçü Alımı Talepleriniz için:

Randevu için: 0549 608 00 70

LiftArt
Haziran 2020

alexa