Corona Günlerinde Merdiven Asansörü Servisi

Bilindiği gibi merdiven asansörleri, merdiven kullanmakta zorluk çeken kişiler için üretilmiş asansör sistemleridir. Yani lüks bir ihtiyaç değil, zaruri bir ihtiyaçtır. Bu sistemleri yaşlılar, geçici rahatsızlıkları olanlar, fiziksel yeterliliği olmayanlar, bazı engelli grupları, hastalar kullanmaktalar.

Dolayısı ile bu sistemler her an çalışır vaziyette olmalı, çalışmaya hazır halde beklemelilerdir. Bunun için öncelikle iyi bir marka tercih edilmiş ve satın alınmış olmalıdır. Tecrübesi olmayan, kalitesiz ürünler ve markalar satan, teknik servisi bulunmayan bir firmadan satın alınmış merdiven asansörleri ile sorunlarınız hep devam edecektir.

İşte bu yüzden konusunda tecrübeli, kaliteli ürün ve marka satan, teknik servisi bulunan ve en önemlisi ürünün genel temsilcisinden ya da yetkili bayisinden merdiven asansörü satın almanız gerekmektedir.

Handicare konusunda uzman bir markadır; 1886 yılından beri. LiftArt ve onun yetkili bayileri, teknik servisleri, merdiven asansörünü ve engelli asansörünü kaliteyi uygun şartlarda alabileceğiniz en iyi adreslerdir.

Merdiven asansörlerinin diğer klasik insan asansörleri gibi her ay bakımı yapılması kanunen gerekli değildir. 6 ayda bir periyodik bakımı yapılması yeterlidir. Ancak Covid-19 ile savaştığımız ve sosyal mesafeye önem verdiğimiz şu günlerde periyodik bakım zamanları değişkenlik gösterebilir.

Corona günlerinde asansör bakımı yapan firmaların bazıları çalışmalarını zaruri sebeplerden dolayı durdurmuş, bazıları kısmi çalışmaya devam ediyor olabilir. Sosyal mesafeyi korumak şartı ile teknik servis alma ihtiyacınız olabilir. Ama sadece periyodik bakımdan dolayı servis çağırmak isterseniz lütfen bir süre için bunu geciktiriniz. Sonuçta periyodik bakımın zamanında yapılması Handicare merdiven asansör modelleri için elzem değildir; kısa süreli gecikmeler olabilir. Handicare merdiven asansörleri kalitesinden ve eşsiz motor sistemlerinden dolayı uzun zaman bakımsız olarak çalışabilir.

Corona günlerinde tabii ki merdiven asansörü servis ihtiyacınız doğabilir. Bu servis ihtiyacı eğer bir arızadan kaynaklanıyorsa derhal asansör servisinizi çağırınız ama lütfen ve lütfen sosyal mesafe kuralına, hijyen kurallarına ve diğer virüsten korunma kurallarına mutlaka uyunuz.

LiftArt, Handicare ürünlerinde arızalara hemen müdahale edebilecek şekilde teknik servis personellerini hizmete hazır bir şekilde bekletmektedir. Ancak müşterilerin ve kendi personellerin sağlıklarını düşündüğü için periyodik bakımlara servis göndermemektedir; istisnalar hariçtir.

Merdiven asansörü servisi ihtiyacınız için lütfen bizi arayınız: 0 549 608 00 70

LiftArt Asansör