Çift Sürüş Motorlu Merdiven Asansörü Handicare Freecurve

Merdiven Asansöründe Business Class Farkı

Handicare merdiven koltuk asansörüm çift sürüş motoruna sahip dünyadaki tek markadır. Handicare dışında diğer tüm merdiven asansörü üreticileri tek sürüş motorlu sistemine sahiptir. Başka markalar koltuk asansörünün taşıma kapasitesini bu tek motor ile sağlarlar. Yani taşıma kapasiteleri eğer 115 kg ise veya 125 kg ise, bunu tek motorları ile yaparlar.

Tek motorlarının gücü en fazla 350 Watt gücündedir ve 1 adettir. Handicare ise 2 adet sürüş motoruna (ana motor sistemine) sahiptir ve her birisi max 350 Watt, toplamda max 700 Watt gücüne sahiptir. Bu, en yakın rakibinin 2 katı daha güçlü olduğunu kanıtlar.

Bu yüzden çift sürüş motoru ile taşıma kapasitesinin ağırlığı iki motora bölünür ve motorlar asla yorulmazlar, ısınmazlar ve aşınmazlar.

Ayrıca Handicare FreeCurve modelinde bu 2 adet sürüş motorunun haricinde de motorlar bulunmaktadır. Bunlar level motoru ile balans motoru, koltuk motoru, ayak dayama katlama motoru vs gibi. Tabiiki bu tip motorlar diğerlerinde de bulunmakta ancak bizim farkımız ve odaklanmamız gereken “Çift Sürüş Motorlu Merdiven Asansörü” önemi ve avantajlarıdır.

Fiyatları ise diğerlerinden pahalı değil, aynı mertebededir. Bunun sebebi üretim teknolojisi, üretim adedi ve fiyat politikasıdır.

Çift Sürüş Motorlu Merdiven Asansörü Fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz. Bu fiyatlar sizlere sadece malumat vermek içindir ve doğru fiyatlara bizi arayarak ve ücretsiz keşiften sonra kesin olarak ulaşabilirsiniz.

Çift Sürüş Motorlu Merdiven Asansörü Motoru Videosu

Saygılarımızla
LiftArt Kaliteli Yaşam Sistemleri
+90 549 608 00 70 – +90 212 608 00 70