Tek Raylı, Çift (2) Sürüş Motorlu, Dünyada TEK

Dünyanın 1 numaralı merdiven asansörü markası: Handicare Akıllı Merdiven Asansörleri

Çift Sürüş Motoru ve Akıllı Bilgisayar Teknolojisi ile Dünyada Tek..!

En akıllı merdiven asansörü: Handicare..!

Neden Çift Motorlu Merdiven Asansörü Almalısınız? Detaylar için Tıklayınız

Farklarımız – Avantajlarımız
Handicare merdiven koltuk asansörümüz çift sürüş motoruna sahip tek markadır. Handicare dışında dünyadaki bütün merdiven asansör markaları ise tek sürüş motor sistemine sahiptir. Diğerleri taşıma kapasitesini bu tek motor ile sağlarlar. Yani taşıma kapasiteleri eğer 125 kg ise tek motorları ile bu kiloyu taşırlar. Tek motorlarının gücü en fazla 350 Watt gücündedir ve 1 adettir. Handicare ise 2 adet sürüş motoruna (ana motor sistemine) sahiptir ve her birisi 350 Watt, toplamda 700 Watt gücüne sahiptir. Bu, en yakın rakibinin 2 katı daha güçlü olduğunu kanıtlar.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Handicare ürettiği asansör sistemlerinde en önce kullanıcının güvenliğini düşünmektedir. Ve bu düşünce ile arıza riski neredeyse sıfıra yakın bir sistem üretmişlerdir. Düşüncemiz ve çalışmalarımız, kullanıcının asla yarı yolda basamak üzerinde kalmamasını sağlamak ve arıza riskini en aza indirmek.

İlk tek raylı merdiven asansörünü keşfeden ve üreten firmadan; Handicare’den Merdiven Asansörleri:

Dünya Ressamları Serisinden…
Rembrandt… Van Gogh… Picasso… Vermeer…

DataCard (Simkart) kontrollü merdiven asansörlerimiz dünyanın en gelişmiş elektronik sistemine ve çift sürüş motorlu taşıma ünitesine sahiptir. Böylece arıza durumunda riski en aza indirerek, sizi yarı yolda bırakmayacak sisteme sahiptir. Konu hakkında müşteri temsilciniz size detaylı bilgi verecektir.

Marka: Handicare
Model: FreeCurve
Üretici: Handicare
Menşei: Hollanda
Türkiye ve Azerbaycan Tek Mümessili ve Genel Distribütörü: LiftArt
Çift Sürüş Motoru: Evet, Standart
Koltuk Level Motoru: Evet, Standart
Koltuk Dönüş Motoru: Evet, Opsiyonel
Ayak Dayama Motoru: Evet, Opsiyonel
Motor Ses Seviyesi: 60 dB den az

Taşıma Kapasitesi: >125 kg, (250-125 kg) Tırmanma Açısına Göre Değişkenlik Gösterir. En dik açıda 125 kg taşır.

Çift motor sistemi başka hiç bir asansörde bulunmayıp, patentli bir sistemdir.

Merdiven asansörleri, merdiven inip çıkmakta zorlanan kimseler için üretilmiş en güvenli ve en konforlu ürünlerdir. Asansörlerimiz sayesinde evinizin merdivenlerinden kolayca inecek ve çıkacaksınız.

Çağdaş dizaynı, maksimum emniyet sistemi ve cazip fiyatı ile kendinizi daha serbest hissedeceksiniz. Bir kereye mahsus yaptığınız bu yatırım ile uzun yıllar evinizde daha rahat ve mobil bir hayat yaşayacaksınız.

Aşağı katta uyumak, evi taşımak gibi geçici çözümler geçmişte kalacak. Handicare asansörleri ile kendinizi rahat ve güvende hissedecek, bu sayede etrafınızdaki insanlar da bunu ve sizdeki değişikliği hemen fark edeceklerdir.

Her tip merdiveniniz için size mükemmel çözümler sunarız:
Handicare’in tüm merdiven tipleri için çözümleri vardır. 

Handicare Merdiven Asansörü Çözümleri & Detayları
‘’Her tip merdiven için mükemmel çözümler:
Handicare’in tüm merdiven tipleri için çözümleri vardır. Tüm Freecurve kavisli ve dönerli merdiven asansörleri aynı ortak özelliklere sahiptirler: Kolay kullanım, fısıltı sessizliği, fonksiyonel dizayn ve tekli ray bunlardan bazılarıdır. Tüm ev ve merdiven biçimleri için farklı merdiven asansörü seçeneklerimiz mevcuttur, hatta en karmaşık yapıdaki merdivenler için dahi çözümler sunuyoruz. Kompakt dizaynı ve rahat kullanımı sayesinde, merdivenlerde diğer ev sakinleri için yeterli boş alan kalmaktadır.

Rembrandt modeli merdiven basamaklarının iç tarafına monte edilir. Bu model özellikle merdiven aralığı ya da boşluğu olan merdivenlerde idealdir çünkü yürüme yolunda maksimum boş alan bırakır. Yuvarlak yapılı tek hatlı raylarda krem, kahverengi ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır.

Van Gogh modeli, köşeli ve kavisli merdivenler için tasarladığımız merdiven asansörü modellerimizden biridir. Merdiven basamaklarının dış kısımlarına monte edilir. Yuvarlak yapılı tek hatlı raylarda krem, kahverengi ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır.

Picasso merdiven asansörü düz merdivenlere kolaylıkla monte edilir. Göz alıcı, dayanıklı ve hava şartlarına mukavemetli düz ray, hassas ve sessiz çalışma sunar. Picasso modeli 2011 yılından itibaren model üzerinde değişiklikler yapılaran “H1000” modeli olarak sunulmaktadır.

Vermeer modeli çok katlı binalarda, apartmanlarda merdiven basamaklarının iç tarafına monte edilir. Çok dönüşlü, kavisli merdivenler için mükemmel park noktaları sunar.

Dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü çift sürüş motorlu merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır. Çift motor sistemi başka hiç bir asansörde bulunmayıp, patentli bir sistemdir.”

Freecurve Rembrandt: İç kavis
Freecurve Van Gogh: Dış kavis
Freecurve Vermeer: İç kavis, çok katlı, apartmanlar için

Koltuk Özellikleri
Joystick
Kolay kullanım, rahat kontrol imkanı. Sağ ya da sol tarafa takılabilir.

Switch Anahtar
Anahtarın çıkarılabilir özelliği ile izinsiz kullanımların önüne geçilir.

Emniyet Kemeri
Güvenlik ve emniyetiniz için standart olarak sunulmaktadır.

Uzaktan Kumanda – Akıllı Kumanda Sistemi
Kumanda üzerinde bulunan düğmelere hafifçe basarak merdiven asansörünüzü kontrol edebilirsiniz
Yerden ve Alandan Tasarruf Sağlayan Dizayn
Kol ve ayak dayama yerleri kolayca katlanabilir bu sayede daha boş alan kazandırır.

Manuel Döndürme
Manuel döndürme koluna bastığınızda koltuğun dönüşü sağlanır bu sayede emniyetli ve konforlu bir şekilde oturma ve kalkma sağlanır.

Elektrikli Motorlu Döndürme
Koltuk durağa ulaştıktan sonra Joystick e basmaya devam ederseniz, koltuk otomatik olarak dönecektir.

Ayak koyma yeri mekanizması
Koltukla beraber katlanır

45° Açılı Oturma imkanı
Koltuk, 45 derece açı ile seyahat edebilir. Freecurve Van Gogh modeli 45 derece açılı oturma yeri ve özel ayak koyma yeri ile genelde dar merdivenlerde ya da kullanıcının yeterli diz mesafesi olmadığı durumlarda çok kullanışlı olmaktadır. Bu sayede binanızda mimari değişiklikler yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Tüm İç Mekanlar İçin Koltuk Seçenekleri
Handicare merdiven asansörleri sizlere farklı renklerde koltuk seçenekleri sunar. Zengin renk alternatifleri ile konforlu ve evinizin stiline uygun koltuklar seçebilirsiniz.

Elegance Koltuk
Yeni Elegance koltuklar hafif doldurulmuş yapısı ile sizlere zarif bir dizayn sunar, geliştirilmiş konforlu yapısı evinizin iç dizaynı ile ahenkli olacaktır.
Döşeme kumaşı renk seçenekleri
Bordeaux kırmızısı, Krem, Kakao Kahverengi

Alliance Koltuk
Ahşap tasarımı ile Alliance koltuklar hafif doldurulmuş sünger yapısı ile sizlere çok şık bir dizayn sunar, geliştirilmiş konforlu yapısı evinizin iç dizaynı ile ahenkli olacaktır.
Döşeme kumaşı renk seçenekleri
Bordeaux kırmızısı, Krem , Kakao kahverengi

Classic Koltuk
En çok satan klasik koltuk modeli göz alıcı deri efekti çizgiler taşımaktadır. Orta sert, kaymaz poliüretandan yapılmıştır. Temizlenmesi son derece kolaydır.
Renk seçenekleri
Antrasit, Bordeaux kırmızısı, Bej

Basic Koltuk (artık üretilmemektedir)
Ergonomik dizayn ve oturma konforunun mükemmel kombinasyon.
Renk seçenekleri
Bordeaux kırmızısı, Bej, Deri krem rengi

Kişiye özel çözümler

Tüm ölçümler yapıldı, montaj tamamlandı ve sonrasında sıra size ziyarete geliyor. Bu ziyarette ürün ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgi veriyoruz.

Her Handicare merdiven asansörü her bir merdivenin basamağına uygun bir şekilde dizayn edilir. Bu süreçte son derece gelişmiş PhotoSurvey teknolojisi kullanılır, bu teknoloji ile tüm ölçülendirme eksiksiz ve yerinize tam uyar şekilde yapılır.

Ray ve varyasyonları – üst ve alt katlar için;
90°tepe park bükümlü, tepe uzatma,
Kısa bitim: Kısa bitimli ray kullanılması, merdiven alt bitiminde fazladan ray kullanılmasını önler.
Otomatik katlanır ray seçeneği: Merdiven bitimlerinde ya da başlangıçta rayın konumu yüzünden geçişleri engellenen kapı ve benzeri yerler olabilir. Bu gibi durumlarda otomatik katlanabilen ray aparatları kullanılmaktadır.

Evinizle eşleşen ray renkleri
Handicare’in kavisli raylarının renkleri evinizle bütünlük sağlar. Mevcut renkler; krem-beyaz, kahverengi ve gri.‘’

Handicare Tarihçe
‘’
Handicare 1886 yılından beri; 125 yılı aşkın süredir asansör ürünleri ve ekipmanları ile insanlara hizmet etmektedir. Teknik mükemmellik, zekice çözümler ve güvenliği ön planda tutan anlayışla sadece daha iyi konfor değil ayrıca daha göz alıcı ürünlerde kullanıma sunulmaktadır.‘’

Garanti, Kalite ve Güvenlik
‘’
Tüm yeni ürünlerimiz 2 yıllık garanti ile gelmektedir (Handicare Freecurve modelleri: Rembrandt, Van Gogh ve Vermeer 5 yıl garantilidir), diğer Handicare modelleri 2 yıl garantilidir ancak uzatılmış garanti süresi satın alabilirsiniz. Handicare, merdiven asansörlerinde kalite standartlarını güvenlik, yenileme, konfor ve dizayn aşamalarının tümünde devam ettirmektedir. Bunların yanında tüm ürünler uluslararası pazarda kabul görmüş, bağımsız çalışan yetkili firmalarca test edilmektedir. Bu testler ürünlerimizin yüksek kalite ve güvenlik standartlarında olmasını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız‘’

Kullanıcı Yorumları
‘’Handicare’den tedarik ettiğim Freecurve merdiven asansörü dar merdivenlerime mükemmel bir şekilde uydu ve merdivenlerde kalan diğer boş alanı da evdeki diğer kullanıcılar rahatlıkla kullanmaya devam ediyorlar. Kullanımı çok kolay ve rahat. Sessiz olması ve rahatlığından dolayı çok memnunum, ayrıca çok konforlu; bu özellikleriyle kendimi daha güvende ve emniyette hissediyorum. Bu asansöre kesinlikle yıllar önce sahip olmalıydım.’’
‘’Freecurve emniyetli, göz alıcı ve evimin iç dizaynını tamamlıyor ‘’

İstanbul Merdiven Asansörü Videolarımız
Youtube Kanalımızdan montajını ve tanıtımını yaptığımız asansör videolarının daha fazlasına ulaşabilirsiniz, lütfen tıklayınız Aşağıdakiler Birkaç Örnek Videodur:


İzmir Merdiven Asansörü Videolarımız
Youtube Kanalımızdan montajını ve tanıtımını yaptığımız asansör videolarının daha fazlasına ulaşabilirsiniz, lütfen tıklayınız Aşağıdakiler Birkaç Örnek Videodur:


Ankara Merdiven Asansörü Videolarımız
Youtube Kanalımızdan montajını ve tanıtımını yaptığımız asansör videolarının daha fazlasına ulaşabilirsiniz, lütfen tıklayınız Aşağıdaki Örnek Videodur:


LiftArt Handicare Merdiven Asansörü Türkiye Temsilcisi
Servis Garantili & Ücretsiz Keşif – MontajKoltuk Merdiven Asansörü Modellerimiz: