Aracın ikincil fonksiyonlarını direksiyondan kontrol etmek içindir.

Direksiyondan Kontrol

Önemli :
Direksiyondan sinyalizasyon sistemi montajı sadece İstanbul merkez servisimizde yapılabilmektedir.

Fiyatı: Araç marka, model ve sistem özelliklerine bağlı olarak fiyatı değişiklik gösterebilir. 1.600 euro’dan başlamaktadır. Lütfen iskonto talep etmeyiniz.

Aracın ikincil fonksiyonlarını direksiyondan kontrol etmek içindir.

Sağ-Sol Sinyal, Uzun-Kısa Far, Selektör, Silecek, Korna, Dörtlü Flaşör vs…

Transmitter direksiyonun üzerine yerleştirilir ve aracın yardımcı fonksiyonlarının kontrol edilmesini ve özel tasarımı sayesinde tek elle direksiyonun kullanılmasını sağlar. Otomatik debriyajlı ve otomatik vitesli araçalarda kullanılabilir. Tek kolunu kullanabilen sürücüler için uygundur.

Tüm fonksiyonlari direksiyondan kontrol edebilirsiniz..!

Marka: Kivi
Mensei: Italya
Türkiye Genel Distribütörü: LiftArt
Model: Transmitter

Transmitter direksiyonun üzerine yerlestirilir ve aracin yardimci fonksiyonlarinin kontrol edilmesini ve özel tasarimi sayesinde tek elle direksiyonun kullanilmasini saglar. Otomatik debriyajli ve otomatik vitesli araçalarda kullanilabilir. Tek kolunu kullanabilen sürücüler için uygundur.

Transmisyon sistemi radyo sinyalleriyle çalisir.

Transmitter direksiyon simidinin saginda veya solunda yer alabilir.

Cihaz tutamakli bir kumanda panelinden olusur ve direksiyonu kontrol etmenizi saglar. Sadece bir elinizi kullanarak kisa ve uzun farlari, sinyalleri, silecekleri (iki kademe), korna ve flasörleri kontrol edebilirsiniz.

Transmitter cihazi küçük olmasina ragmen cihazi direksiyon simidine baglayan adaptör kismi büyük olup, cihazin direksiyon üzerinde sabit kalmasini saglar.

Transmitter kullanilmadigi zaman kolayca sökülüp alinabilir, yapmaniz gereken tek sey adaptörden ayirarak cihazi çikarmaktir.

Iki versiyonu mevcuttur. Birinci model direksiyondan bagimsiz olarak döner ve elle kontrol edilebilir. Diger model direksiyon ile birlikte döner.

Ürün CE belgesine sahiptir.

Araç Fonksiyonlarını Direksiyondan Kontrol
5 (100%) 6 Kişi Oy Kullandı