Konu: 2. El Merdiven Asansörü

2. El Merdiven Asansörü

Şirketimiz ikinci el asansör ticareti kesinlikle yapmamakla birlikte, daha önce şirketimizin ürünlerini almış ve artık kullanmak zorunda kalmayan eski müşterilerimize yönlendirme yapmakta ve bu konuda her iki tarafa da yardımcı olmaktayız. 2. el merdiven asansörü.

Ürünlerimiz her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilmiş ve merdiven asansörlerimiz iç ve dış mekan olmak üzere, düz veya döner merdivenlere uygun olarak üretilmiştir. Geniş renk ve opsiyon seçenekleriyle, tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirile-bilmektedir.

Aktif veya pasif Tekerlekli Sandalye kullanıcıları için geliştirilmiş yatay Merdiven platformları, çok nitelikli özelliklere sahip, uygun maliyetli merdiven çözümlerinin en başında yer almaktadır.

Ürünün kuşkusuz en öne çıkan özelliği, kullanıcının düz ya da döner, her türlü merdiveni yardım almadan ve kendi tekerlekli sandalyesi ile birlikte inip çıkabilmesidir.

Böylece engelli kişi her türlü bina veya alana kendi çabasıyla girip çıkabilir. Merdiven Asansörü ile ilgi belirli kurallar tarafımız ve uzman ekibimiz merdiven asansör projelerini hazırlamaktadır.

Bu sistem merdiven basamakları üzerine yahut merdiven boyunca duvara ankrajlanarak monte edilir. Merdiven üzerinde hafif bir tadilat gerektirdiği ve katlı vaziyetteyken 26 cm kadar eninde yer kaplamaktadır. Bu yüzden hususi apartman girişlerinde kullanım için bu ürünün montajı için komşulardan izin alınması gerekmemektedir. Bununla birlikte nezaketen haber verilmesi ve izin alınması daha iyi olur.

Gerek kamusal alanda, gerekse eğitim ve sağlık alanında, merdiven platformları engelli vatandaşlara modern kent yaşamında eşit olanaklar sunmaktadır. Ayrıca engelli kişinin daha bağımsız, daha olağan bir hayat sürmesini sağlayan yegâne buluş olarak anılmayı hak etmektedir.

Liftart Asansör Firması olarak engelli asansörü, yük asansörü, sedye asansörü, merdiven asansörü, makina dairesiz asansörler, servis asansörü, monşarj asansörleri, panoramik asansör, hidrolik asansör, insan asansörü ve 2. engelli asansörü ürünleri ile siz değerli müşterilerimize İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına en kaliteli ve hızlı hizmeti vermekteyiz.

2. El merdiven asansörü veya 2. el engelli asansörü ihtiyaçlarınızla ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Müşteri temsilcimiz ürünleri detaylı olarak anlatacak ve sizlere yardımcı olacaktır.

LiftArt 2. El Merdiven Asansörü

Telefonlarımız: 0 212 608 00 70  –  0 549 608 00 70